Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь в Міжнародній науковій конференції «АРХЕОЛОГІЯ, МУЗЕЙНА СПРАВА ТА ПАМ’ЯТКОЗНАВСТВО В СИСТЕМІ ОСВІТИ І НАУКИ».

Термін проведення: 03-04 жовтня 2024 року

До розгляду на конференції пропонуються такі тематичні напрями:

  • - Підготовка фахівців у сфері культурної спадщини
  • - Актуальні питання археологічних досліджень
  • - Розвиток музейної справи: історія та сьогодення
  • - Пам’яткознавчі студії в сучасній Україні
  • - Новітні методи пам’яткознавчих досліджень
  • - Університетський музей і популяризація науки
  • - Консервація та реставрація предметів археології

Формат проведення роботи конференції: змішаний.

Робочі мови конференції: українська, англійська

Заявки з заповненими анкетами участника конференції, абстрактом обсягом 1800-2200 знаків українською та англійською мовами, просимо надсилати до 01 липня 2024 р. на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оргкомітет залишає за собою право відбору доповідей для включення до програми конференції.

Учасники конференції сплачують організаційний внесок 200 грн., який включає організаційні витрати на проведення конференції, видання програми. Вноситься під час реєстрації.

Оргкомітет не бере зобов’язань щодо оплати проживання та проїзду учасників конференції.

Із запитаннями та пропозиціями звертайтеся за адресами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. — Оргкомітет 

  Анкета >>


 

Шановні студенти!

Графік захистів курсових робіт та передзахистів кваліфікаційних робіт:

18 квітня, 12.00 – передзахист магістерських робіт освітніх програм «Археологія», «Музеєзнавство, пам’яткознавство»

1 травня, 12.00 – захист курсових робіт студентів 4 курсу ОР «бакалавр» ОП «Археологія та преісторія»

8 травня, 12.00 – захист курсових робіт студентів 2 та 3 курсу ОР «бакалавр», 1 курсу ОР «магістр» спеціальності 027 «Музеєзнавство, пам’яткознавство»

9 травня, 12.00 – захист курсових робіт студентів 2 та 3 курсу ОР «бакалавр» ОП «Археологія та преісторія», 1 курсу ОР «магістр» ОП «Археологія»

15 травня, 12.00 – передзахист бакалаврських робіт студентів 4 курсу ОР «бакалавр» ОП «Музеєзнавство, пам’яткознавство»


 

Шановні учасники освітнього процесу.

13 березня 2024 р. о 14.00 (онлайн на платформі ZOOM) в рамках акредитації освітніх програм «Археологія та преісторія» та «Сходознавство» першого (бакалаврського) рівня освіти відбудеться відкрита зустріч з членами Експертної групи.

 

Відкрита зустріч з експертами: ID 1365, 25334 Київський національний університет імені Тараса Шевченка, ОП “Археологія та преісторія”, ОП “Сходознавство”

Час: 13 березня 2024 14:00

Під’єднатися до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/75479302946?pwd=de7995Yo44khbclbqT8bvLyAka8t7A.1

Ідентифікатор конференції: 754 7930 2946

Пароль: 2024

Запрошуються всі бажаючі!


 

В другу річницю повномасштабної війни з росією пропонуємо для ознайомлення статтю про руйнування культурної спадщини України співавтором якої є завідувач кафедри археології та музеєзнавства Павло Сергійович Шидловський.

Цей матеріал вийшов як результат роботи групи моніторингу археологічних ландшафтів, за участі наших американських колег.

Більше про роботу групи https://www.youtube.com/watch?v=8qD3S9l21LY та руйнування української культурної спадщини https://www.youtube.com/watch?v=wl_22GzjUHM.


 

Шановні колеги, вашій увазі пропонується програма розвитку кафедри на 2024-2029 роки >>

 

 


 

? 10 листопада 2023 року в Українському кризовому медіа-центрі відбулася пресконференція «Археологія України у час війни: проблеми і перспективи». Її спікерами стали науковці Інституту археології НАН України – директор цієї установи член-кореспондент НАН України Віктор Чабай, учений секретар кандидат історичних наук Сергій Теліженко та завідувач відділу археології Києва, керівник інститутської Моніторингової археологічної експедиції кандидат історичних наук Всеволод Івакін. Захід модерував доцент кафедри археології Київського національного університету імені Тараса Шевченка кандидат історичних наук Павло Шидловський. Детальніше >>