18-05-2018

Археологічний музей університету і Кафедра археології та музеєзнавства щиро вітає з Міжнародним днем музеїв усіх студентів, минулих і майбутніх, усіх професійних музейних працівників і просто пересічних громадян,усіх, хто шанує і любить музеї!

Читати далі >>

 

17-05-2018

17 травня на історичному факультеті нашого університету працювала ХІ міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених
«Дні Науки історичного факультету»

Читати далі >>

 

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ-БАКАЛАВРІВ!

На сайті Історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка розміщено Умови прийому до закладів вищої освіти на 2018 рік та програми додаткових і фахових вступних випробувань, необхідні для складання при вступі до магістратури.

10 січня 2018 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченко, в ошатному залі відбулась доволі буденна подія – за встановленим графіком проходило засідання спеціалізованої вченої ради К 26.133.02, науковці привселюдно захищали свої дисертаційні дослідження. 
Але для історії кафедри археології і музеєзнавства нашого університету цей день став особливим, адже одна з дисертацій була присвячена вивченню і науковому аналізу діяльності Л.М. Славна, засновнику нашої кафедри. Молода дослідниця, випускниця цього університету Д. Черкаська представила грунтовне дослідження його біографії і різнобічних наукових звершень.

Детальніше >>


30 листопада 2017 року, попри похмуру холодну погоду, спільнота археологів та істориків з різних установ зібралась, аби урочисто відкрити меморіальну дошку Л.М. Славіну – видатному археологу, високоосвіченому науковцю, засновнику школи українського антикознавства, талановитому педагогу, фундаторові і багатолітньому керівнику нашої кафедри. 

Детальніше >>