Шидловський Павло Сергійович

Народився 09 жовтня 1974 року у м. Києві.

В 1997 р. закінчив КНУ імені Тараса Шевченка, історичний факультет, отримав кваліфікацію історика, археолога. В тому ж році вступив до аспірантури (заочне відділення). Під час навчання в аспірантурі працював старшим лаборантом Інституту археології НАНУ, провідним науковим співробітником Київського обласного центру з охорони пам’яток історіі, археології та мистецтва, научним співробітником Інституту пам’яткоохоронних досліджень Мінкультури України.

2002 зарахований на посаду асистента кафедри археології та музеєзнавства. З 2013 працює на посаді доцента, у 2014 присвоєно звання доцента.

Основні напрямки наукової діяльності: вплив оточуючого середовища на культуру первісного суспільства, господарство та соціальна структура населення доби фінального палеоліту - мезоліту, антропологія первісного населення України (доба мезоліту - енеоліту), використання кременю в культурах доби енеоліту - бронзи.

Читає загальний курс лекцій “Основи антропології” для студентів історичного факультету, факультету соціології та психології та у Військовому інституті. Викладає спеціальні курси “Проблеми мезоліту - неоліту” та “Проблеми енеоліту - доби бронзи” на кафедрі археології та музеєзнавства. Для магістрів кафедри викладає спецкурси "Теоретична антропологія" та "Палеоекономіка"

Відкриття: наукові звіти “Розкопки пізньопалеолітичного поселення Семенівка ІІІ у 1998 році” (співавтори Нужний Д.Ю., Ступак Д.В.); “Археологічні розвідки у Київській області в 1999 році” - Науковий архів Інституту археології НАНУ.

Автор понад 70 наукових статей.

Публікації Шидловського Павла Сергійовича