Міжнародна співпраця

Розпочався міжнародний проект з Моніторингу археологічних ландшафтів.
Керівник проекту – доцент кафедри археології та музеєзнавства Павло Шидловський, до складу учасників входять студенти кафедри

Аспірантка кафедри археології та музеєзнавства Маргарита Чимирис стала учасницею дослідницького проекту університету Оулу (Фінляндія) «Biodiverse Anthropocenes».

 

 

 

 

Влітку 2022 року в Стольнічень на півночі Молдови продовжились археологічні дослідження. Це був спільний проєкт між університетом Крістіана-Альбрехта у Кілі та Національним музеєм історії Молдови у Кишиневі. В ній брали участь археологи з Німеччини, Румунії, Молдови, а також України. Студентка історичного факультету КНУ Дяченко Анастасія відвідала цю експедицію вдруге.

 

 

 

Влітку 2022 року група студентів кафедри археології та музеєзнавства приєдналась до розкопок верхньопалеолітичної пам'ятки Orońsko II в межах проекту Oronsko Flint Mines Project.

 

 

 

 

 

24 лютого 2022 року в Інституті Археологічних наук на Факультеті філософії та історії Бернського університету (Швейцарія) відбувся захист дисертації Марти Андрійович, випускниці кафедри археології та музеєзнавства. Експертами роботи виступили директор Інституту археологічних наук проф. Альберт Хафнер, доцент історичного факультету КНУ Павло Шидловський, який взяв участь у цій події дистанційно, та проф. Еббі Нілсен.

 

 

 

Влітку 2021 року група студентів історичного факультету КНУ імені Шевченка на запрошення Національного музею історії Молдови брала участь в інтернаціональній археологічній експедиції. Дослідження проходили в поселенні Стольнічені, на півночі Молдови.

 

 

 

 

З 15 по 29 серпня 2021 року група студентів історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка брала участь у німецько-українському науковому проєкті дослідження та розкопок на місці колишнього кладовища радянських полонених у Бремені.